جلسه اول ریاضی ۳ دوازدهم رهپویان را رایگان ببینید

جلسه اول ریاضی ۳ دوازدهم رهپویان را رایگان ببینید

در جلسه اول محصول ریاضی ۳ دوازدهم، سعید جلالی، مدرس حسابان و ریاضی رهپویان، طبق فصل بندی کتاب درسی به سرفصل تابع و تابع درجه سوم می‌پردازد. جلسه اول ریاضی ۳ دوازدهم را می‌توانید در ویدئوی بالا رایگان ببینید.

کتاب ریاضی ۳ دوازدهم به هفت فصل تابع، مثلثات، حد بی‌نهایت و حد در بی‌نهایت، مشتق، کاربرد مشتق، هندسه و احتمال تقسیم می‌شود که در جلسه اول به فصل اول، یعنی تابع، پرداخته می‌شود.

در بخش تابع که فصل اول کتاب است مباحث تابع درجه سوم، توابع صعودی و نزولی، تابع یکنوا، ترکیب توابع، حل تمرین ترکیب توابع، انتقال، انبساط و انقباض عمودی و افقی، حل تمرین تبدیل نمودارتوابع، تابع وارون، حل تمرین تابع وارون و بسط آموزش داده می‌شود.

با توجه به تغییرات کتاب درسی و همچنین تجربه جدید پایه دوازدهم برای دانش‌ آموزان و مدرسان، در این محصول خط به خط کتاب درسی بررسی و تدریس شده است و از آن تست‌های مختلفی طراحی شده است تا دانش‌آموزان بتوانند به راحتی آماده کنکور سراسری نظام جدید و آزمون‌های مرتبط با حسابان دوازدهم شوند.

حل تمرین‌های کتاب‌ درسی اولویت اول مدرس این دوره است. در این محصول علاوه بر تست‌های کنکور سال‌های گذشته، تست‌های دیگر که مربوط به این کتاب است و می‌تواند در حد این کتاب مطرح بشود بررسی می‌شود.

این محصول به زودی در فروشگاه اینترنتی رهپویان و فروشگاه‌های محصولات آموزشی سراسر کشور عرضه می‌شود و در ویدئوی بالا می‌توانید جلسه اول آن را به صورت رایگان ببینید. مؤسسه رهپویان دانش و اندیشه در تولید این محصول تلاش داشته است تا محصولی منطبق با مفاهیم درسی جدید و تغییر یافته با کیفیت آموزشی مطلوب ارائه دهد.

درباره نویسنده

محسن خسروجردی