عملکرد بهتر در روزهای جمع بندی کنکور سراسری ۹۷

عملکرد بهتر در روزهای جمع بندی کنکور سراسری ۹۷

جمع بندی برای کنکور

تا اینجا و طی سالهای متوالی یاد گرفته بودید که ابتدا درس بخوانید و سپس امتحان بدهید ولی از اینجا به بعد و در دوران جمع بندی نقشه عوض می‌شود؛ یعنی باید اول امتحان بدهید و سپس درس بخوانید و رفع اشکال کنید.

روش دانش‌آموزان برتر در یک ماه پایانی آمادگی برای کنکور هم تا بوده همین بوده و جمع‌ بندی درس‌ها به روش سه روز یکبار را بر هر راه و روش دیگری ترجیح داده‌اند و موفقیت در کنکور را برای خودشان رقم زده‌اند.

رهپویان دانش و اندیشه، ناشر برتر دیجیتال، برای شما در این روزهای پایانی جمع بندی را ساده‌تر کرده. با فیلم‌های جمع بندی رهپویان به سادگی و بدون اتلاف وقت می‌توانید آماده آزمون کنکور ۹۷ شوید. همچنین در ماه مبارک رمضان، دانش‌آموزان روزه دار با فیلم‌های آموزشی بهتر‌ می‌توانند درس بخوانند. برای تهیه دی‌وی‌دی های جمع بندی به قسمت فروشگاه رهپویان مراجعه کنید.

دوران جمع بندی، دوران قبول واقعیت‌هاست؛ یعنی تثبیت توانایی‌های واقعی و تلاش برای حفظ آنها. چارچوب پیشرفت هر شخص در این دوران مشخص است و بلندپروازی و بال زدن و پریدن از روی این چارچوب به نفع هیچ دانش‌آموزی نیست. اجرای تکنیک‌های مدیریت زمان طی آزمون‌های سه روز یکبار، تمرینی هدفدار و هوشمندانه برای خودباوری و خودتنظیمی در جلسه کنکور است.

این سه اصل مهم را تا کنکور فراموش نکنید:

به خودتان و پشتکارتان ایمان داشته باشید.

تا آخرین هفته از این روش آزموده شده و مورد تأیید در نزدیک به ۲۰ سال دور نشوید.

هر گاه ناامیدی به سراغتان آمد، سریع تواناییهای تان را به رخش بکشید و از خودتان در برابرش دفاع کنید.

نویسنده: سارا شفافی

منبع: شماره ۳۳۲ مجله آزمون

 

درباره نویسنده

محسن خسروجردی