آموزش جامع شیمی کنکور را با بهترین دبیر شیمی تجربه کنید

4 هفته پیش

جامع شیمی کنکور

باتوجه به درخواست‌های بسیار دانش‌آموزان دی وی دی جامع شیمی کنکور با بهترین دبیر شیمی کنکور در حال تهیه است. در این محصول دکتر مهدی صالحی راد دبیر شیمی با روش مبحث محور و موضوعی شما را برای کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

محصول دی وی دی جامع شیمی کنکور در حال آماده سازی است و به زودی به بازار عرضه می‌شود. به منظور استفاده دانش آموزان از این محصول مهم در کنکور سراسری و سایر آزمون‌ها مباحث این محصول به صورت میکرو دوره آموزشی در سایت فرایاد قرار گرفته است.

دانش آموزان عزیز می‌توانند دو مبحث مهم از این محصول را در سایت فرایاد مشاهده کنند. از همین امروز می‌توانید دوره میکرو آموزش شیمی پایه – آرایش الکترونی، عدد کوانتومی و جدول تناوبی و میکرو آموزش شیمی پایه – مبحث ایزوتوپ از مهمترین مباحث شیمی کنکور و محصول آموزش جامع شیمی کنکور را در سایت فرایاد مشاهده کنید.

جهت مشاهده دوره‌ها کلیک کنید:

دوره میکرو آموزش شیمی پایه – آرایش الکترونی، عدد کوانتومی و جدول تناوبی

دوره میکرو آموزش شیمی پایه – مبحث ایزوتوپ

این محصول زیر نظر دبیر برتر کنکور شیمی تهیه شده است و سعی بر این بوده که با بهترین کیفیت آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد. امید است دانش آموزان عزیز بتوانند با مشاهده این دوره آموزشی و محصول دی وی دی جامع شیمی کنکور بهترین نتیجه را در کنکور سراسری بدست بیاورند.

لطفا امتیاز دهید
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محسن خسروجردی

بدون دیدگاه