تخفیف ۲۵ درصدی کل محصولات به مناسبت روز دانش آموز

از سیزدهم آبان به مناسبت روز دانش آموز تا پانزدهم آبان از تخفیف ۲۵ درصدی خرید محصولات رهپویان برخوردار شوید. این تخفیف ویژه روز دانش آموز است و تا سه روز مهلت دارد.

دانش آموزان برای استفاده از این تخفیف ویژه می‌توانند از فردا صبح همه محصولات رهپویان دانش و اندیشه را با تخفیف ۲۵ درصدی خریداری کنند.

این تخفیف شامل همه محصولات رهپویان از اول ابتدایی تا پایه دوازدهم و کنکور می‌شود. برای استفاده از این تخفیف ویژه از صبح فردا سیزدهم آبان محصولات را از فروشگاه سایت رهپویان به نشانی www.rahpooyan.ir/shop خریداری کنید.

درباره رهپویان دانش و اندیشه

مؤسسه رهپویان دانش و اندیشه همواره تلاش داشته است تا با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب در راستای ارتقای سطح علمی دانش آموزان در سراسر کشور گام بردارد.

مجموعه رهپویان دانش و اندیشه همچنین خودش را موظف می داند افرادی را که در حوزه آموزش فعالیت دارند از نظر دانش به روز کند. هدف رهپویان دانش و اندیشه وارد کردن، آشنا کردن و بومی کردن مرز دانش و فناوری در هر کجای کشور است.

همچنین این موسسه وظیفه خود می‌داند که کمی‌ها و کاستی‌ها در زمینه تحقیق و توسعه در حوزه آموزش را بر طرف سازد و کمبودهایی که در این زمینه در کشور وجود دارد، برطرف کند. رهپویان وظیفه خود می‌داند در حوزه فعالیت خود به روز باشد و این موضوع در محصولات این مؤسسه لحاظ گردد.

لطفا امتیاز دهید
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محسن خسروجردی

بدون دیدگاه