تخفیف ۲۵ درصدی کل محصولات به مناسبت روز دانش آموز

2 هفته پیش

از سیزدهم آبان به مناسبت روز دانش آموز تا پانزدهم آبان از تخفیف ۲۵ درصدی خرید محصولات رهپویان برخوردار شوید. این تخفیف ویژه روز دانش آموز است و تا سه روز مهلت دارد.

دانش آموزان برای استفاده از این تخفیف ویژه می‌توانند از فردا صبح همه محصولات رهپویان دانش و اندیشه را با تخفیف ۲۵ درصدی خریداری کنند.

این تخفیف شامل همه محصولات رهپویان از اول ابتدایی تا پایه دوازدهم و کنکور می‌شود. برای استفاده از این تخفیف ویژه از صبح فردا سیزدهم آبان محصولات را از فروشگاه سایت رهپویان به نشانی www.rahpooyan.ir/shop خریداری کنید.

درباره رهپویان دانش و اندیشه

مؤسسه رهپویان دانش و اندیشه همواره تلاش داشته است تا با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب در راستای ارتقای سطح علمی دانش آموزان در سراسر کشور گام بردارد.

مجموعه رهپویان دانش و اندیشه همچنین خودش را موظف می داند افرادی را که در حوزه آموزش فعالیت دارند از نظر دانش به روز کند. هدف رهپویان دانش و اندیشه وارد کردن، آشنا کردن و بومی کردن مرز دانش و فناوری در هر کجای کشور است.

همچنین این موسسه وظیفه خود می‌داند که کمی‌ها و کاستی‌ها در زمینه تحقیق و توسعه در حوزه آموزش را بر طرف سازد و کمبودهایی که در این زمینه در کشور وجود دارد، برطرف کند. رهپویان وظیفه خود می‌داند در حوزه فعالیت خود به روز باشد و این موضوع در محصولات این مؤسسه لحاظ گردد.

لطفا امتیاز دهید
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محسن خسروجردی

بدون دیدگاه