تخفیف ۲۵ درصدی خرید در اولین روز عرضه آموزش جامع فیزیک دوازدهم

مجموعه دی وی دی آموزش جامع فیزیک دوازدهم در روز دوشنبه یکم بهمن بر روی فروشگاه اینترنتی سایت رهپویان عرضه می‌شود. شما می‌توانید در اولین روز عرضه با ۲۵ درصد تخفیف این محصول را خریداری کنید.

این مجموعه با توجه به تغییرات کتاب درسی ویژه کنکور ۹۸ آماده شده است و مختص دانش آموزان نظام جدید است. دانش آموزان با استفاده از این محصول می‌‌توانند ضمن آشنایی با مفاهیم درسی از طریق حل تمرین و سؤالات کنکوری و آزمون‌ها آماده کنکور سراسری و آزمون نهایی پایه دوازدهم ‌شوند.

مجموعه آموزشی فیزیک جامع مختص حل تست و آمادگی برای تست زنی است. هر آنچه نیاز دارید تا در آزمون‌های تست زنی به درصد خوبی برسید در این محصول تجمیع شده است. مرور مفاهیم، نکات، تکنیک‌ها، روش‌های تست زنی، موارد استفاده از تکنیک‌ها، چگونگی پاسخ دهی به سوالات مفهومی، پیدا کردن دام های آموزشی در این مجموعه قرار گرفته است.

همچنین سوال‌های طرح شده در این مجموعه از ساده، متوسط و سخت و در سطوح مختلف دسته بندی شده است. همچنین در جلسات آخر هر مبحث این مجموعه سؤالاتی طرح شده است که درصد پاسخگویی آن ذکر شده است تا دانش آموزان با سطح آن سؤال آشنا شوند.

حل تمرین‌های کتاب و تمرین‌های بالاتر از سطح کتاب، تدریس مفهومی و سطر به سطر کتاب درسی، طرح و حل مثال‌ها و تمرین‌های مهم و کلیدی کتاب درسی  و بررسی سوالات تستی آزمون‌های مهم از جمله ویژگی‌های محصول آموزش جامع فیزیک دوازدهم است.

همچنین بررسی کامل کتاب در قالب نکته و تست با نظارت مؤلف کتاب درسی، تحلیل تست‌های کنکورهای سراسری، آموزش درک سؤالات چهارگزینه‌ای به همراه ارائه راه حل های کوتاه و تستی، حل تست‌های بالاتر از سطح کتاب و پر تکرار در آزمون‌ها و حل تمرین‌های کتاب از جمله ویژگی‌های این محصول است.

در این محصولات با توجه به اینکه کتاب درسی جدید است، خط به خط کتاب درسی بررسی شده است و از آن تست‌های مختلفی طراحی شده تا دانش‌آموزان بابت تنوع سوالات خیالشان راحت باشد. تمرین‌های کتاب‌های درسی اولویت اول در تولید این کار بود.

لازم به ذکر است در این محصول به تمامی نکات ریز و درشت کتاب دوازدهم پرداخته شده است و چون  هدف حل سوال چهار گزینه‌ای و شرکت در کنکور سراسری بوده انواع و اقسام سوالات چهار گزینه‌ای پوشش داده شده است.

گفتنی است محصول آموزش جامع فیزیک دوازدهم با تدریس نیما نوروزی در ۶۱ جلسه آموزشی تهیه و تدوین شده و شامل ۸ حلقه دی وی دی است. توجه داشته باشید برای بهره‌مندی از تخفیف ۲۵ درصدی حتما باید در روز دوشنبه یکم بهمن، روز اول عرضه این محصولات، ازفروشگاه اینترنتی رهپویان این محصولات را خریداری کنید.

5 (100%) 2 votes
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محسن خسروجردی

بدون دیدگاه