تخفیف ۲۵ درصدی خرید محصولات پایه دوازدهم فقط امروز

امروز، دوشنبه ۷ آبان، محصولات آموزش مفهومی پایه دوازدهم را از فروشگاه رهپویان با تخفیف ۲۵ درصدی خریداری کنید. این تخفیف ویژه خرید در روز اول عرضه است و فقط امروز اعتبار دارد.

محصولات آموزش مفهومی پایه دوازدهم شامل آموزش مفهومی ریاضی (۳)، آموزش مفهومی هندسه (۳)، آموزش مفهومی زیست شناسی (۳) و آموزش مفهومی حسابان(۲) پایه دوازدهم از امروز در فروشگاه اینترنتی رهپویان قابل خریداری است و شما می‌توانید با خرید این محصولات از تخفیف ۲۵ درصدی که ویژه روز اول عرضه است بهره‌مند شوید.

آموزش مفهومی ریاضی (۳) و آموزش مفهومی حسابان(۲) پایه دوازدهم با تدریس رضا پورحسینی و سعید جلالی به بازار عرضه شده است. همچنین تدریس آموزش مفهومی هندسه(۳) و آموزش مفهومی زیست شناسی(۳) را رضا پورحسینی و بهرام میرحبیبی تدریس کرده‌اند.

جلسه اول حسابان دوازدهم رهپویان را رایگان ببینید

در این محصولات با توجه به اینکه کتاب درسی جدید است، خط به خط کتاب درسی بررسی شده است و مفاهیم درسی فصل به فصل به صورت مفهومی آموزش داده شده است. تمرین‌های کتاب‌های درسی اولویت اول در تولید این کار بود.

توجه داشته باشید برای بهره‌مندی از تخفیف ۲۵ درصدی حتما باید در روز دوشنبه ۷ آبان، روز اول عرضه این محصولات، از فروشگاه اینترنتی رهپویان این محصولات را خریداری کنید.

لطفا امتیاز دهید
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محسن خسروجردی

بدون دیدگاه