برگزاری دوره رفع اشکال فیزیک ویژه کنکور ۹۸ به صورت لایو (ظرفیت محدود)

اطلاعات دوره رفع اشکال فیزیک ویژه کنکور 98

دوره رفع اشکال فیزیک ویژه کنکور ۹۸ به صورت لایو در سامانه آموزشی فرایاد با تدریس نیما نوروزی، مدرس برتر فیزیک، در روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. ثبت نام در این دوره رایگان و اولویت با دانش آموزان مناطق سیل زده است. 

برای شرکت در دوره رفع اشکال فیزیک تا سه شنبه (۲۴ اردیبهشت) فرصت دارید تا ضمن ثبت نام در دوره سؤالات و اشکالات درسی خود را در سایت فرایاد وارد کنید یا می‌توانید سؤالات خود را در اینستاگرام فرایاد و رهپویان دایرکت کنید.

این دوره با هدف آماده سازی دانش آموزان برای حضور هرچه بهتر در کنکور سراسری ۹۸ و رفع اشکالات درسی مربوط به فیزیک برگزار می‌شود. با توجه به محدودیت حضور در این دوره بهتر است هر چه زودتر به سامانه آموزشی فرایاد مراجعه کرده و در این دوره ثبت نام کنید. گفتنی است ظرفیت ثبت نام دوره محدود و اولویت با دانش‌آموزان مناطق سیل زده است.

برای حضور در این دوره روی اینجا کلیک کنید.

اطلاعات دوره رفع اشکال فیزیک ویژه کنکور ۹۸

روز برگزاری: یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه

ساعت برگزاری:

زنگ اول: ۹:۳۰ تا ۱۰:۴۵

زنگ دوم: ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۱۵

روش‌های ارسال سؤالات و اشکالات به استاد نوروزی

  • وارد کردن سؤال خود در قسمت نظرات سامانه آموزشی فرایاد
  • ارسال سؤال و اشکال درسی به اینستاگرام رهپویان به نشانی @rahpooyanir
  • ارسال سؤال و اشکال درسی به اینستاگرام فرایاد به نشانی @farayadorg

لازم به ذکر است شرط حضور در دوره ثبت نام در سامانه آموزشی فرایاد به نشانی www.farayad.org و همچنین عضویت در دوره رفع اشکال فیزیک ویژه کنکور ۹۸ است. ثبت نام رایگان و اولویت با دانش آموزان مناطق سیل زده است.

مجموعه رهپویان دانش و اندیشه با هدف عدالت اجتماعی و آموزشی اقدام به برگزاری این دوره کرده است و امید است دانش آموزان عزیز با حضور در دوره‌های آموزشی کنکوری رهپویان و با استفاده از محصولات آموزشی این مؤسسه بتوانند در کنکور سراسری سال ۹۸ نتیجه مقبول و شایسته خود را کسب کنند.

لطفا امتیاز دهید
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محسن خسروجردی

بدون دیدگاه