در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت ، سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.
با تشکر از حسن انتخاب شما

پاسخ: در صورتی که برای خرید از سایت رهپویان با مشکل مواجه شدید می توانید با شماره ی ۰۲۱۸۸۱۷۶۶۰۹  تماس گرفته و مشکل را مطرح نمایید و یا می توانید برای خرید بهتر آموزش تصویری با این لینک را مراجعه کنید.

پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت رهپویان دانش و اندیشه، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت رهپویان دانش و اندیشه با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
همچنین رهپویان دانش و اندیشه با سابقه سال‌ها فعالیت و تحویل موفق سفارش‌ها به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد رهپویان دانش و اندیشه استفاده کنید.

پاسخ: بله، پس از انتخاب کالاهای موردنظر و اضافه کردن آنها به سبد خرید، ثبت سفارش در ۴ مرحله تکمیل خواهد شد: ۱) ورود به رهپویان دانش و اندیشه، ۲) اطلاعات ارسال سفارش، ۳) بازبینی سفارش و ۴) اطلاعات پرداخت.
در مرحله اطلاعات ارسال سفارش و بخش ” انتخاب آدرس”، شما می‌توانید با انتخاب گزینه “افزودن آدرس جدید” آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر مبلغ سفارش را اینترنتی پرداخت کنید، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

پاسخ: در برخی موارد لازم است تا از بخش نرم افزار ها برنامه های کمکی نصب نمایید.لذا لازم است وارد بخش نرم افزار در پایین سایت شوید و یکی از موارد نمایش داده شده را دانلود و نصب کنید و برنامه را اجرا کنید.

پاسخ: کارشناسان بخش تولید محتوای رهپویان دانش و اندیشه تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات در رهپویان دانش و اندیشه دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه پهلو به پهلو، مطالعه نقد و بررسی و نقاط و قوت و ضعف محصول، ویدئوهای آموزشی، و جدول اطلاعات فنی کالاها استفاده کنید. همچنین رهپویان دانش و اندیشه نقدها و نظرهای کاربران را با دیدگاه بی‏طرفانه در سایت نمایش می‏‌دهد که مطالعه آنها می‏‌تواند در انتخاب کالا به شما کمک کند.

پاسخ: سایت رهپویان به دلیل اینکه پرداخت امن و مطمینی داشته باشید سیستم پرداخت خود را به سامانه زرین پال متصل کرده است تا سیستم بهترین درگاه بانکی را به شما معرفی کند.

پاسخ:برای اینکه بتوانید بدانید محصول مناسب شما می باشد یا خیر می توانید در زیر هر محصول روی دکمه ی پیش نمایش کلیک کنید تا یک جلسه رایگان از همان فیلم آموزشی را مشاهده کنید.

همچنین برای مشاهده پیش نمایش های بیشتر از دروس ارایه شده توسط اساتید می توانید به سایت آپارات و کانال رهپویان به آدرس  : www.aparat.com/rahpooyanir مراجعه کنید.

پاسخ: در صورتی که طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری محصول به دست شما نرسید، با کد رهگیری که را می توانید با تماس با شماره ۰۲۱۶۶۶۵۹۲۹۱ دریافت و سپس به سایت http://newtracking.post.ir  مراجعه کنید و کد رهگیری ۲۴ رقمی را وارد کنید تا از وضعیت محصول خود اطلاع کسب نمایید.