آشنایی با رهپویان

خدمات و محصولات مبتنی بر دانش و فناوری

موسسه فرهنگی رهپویان دانش و اندیشه خلاق با ایجاد کارآمدترین بستر برای بهبود آموزش، یادگیری و همکاری آنلاین، به مربیان، پرسنل و دانش‌آموزان، پلتفرم عظیمی از منابع آزاد و رایگان خود را در اختیار عزیزان قرار می دهد.

ما از قدرت فناوری منبع آزاد برای دسترسی بهتر به یادگیری آنلاین برای همه، در هر کجای دنیا استفاده می کنیم. ما مربیان را با ارائه فناوری مورد نیاز توانمند می کنیم: یک سیستم مدیریت یادگیری با کاربرد آسان.
با استفاده از نرم افزار ما، مربیان می توانند فضای خصوصی را بصورت آنلاین ایجاد کنند و به راحتی دوره‌ها و فعالیت‌هایی را با ابزارهای انعطاف‌پذیر طراحی شده برای یادگیری مشترک آنلاین ایجاد کنند و از آنجا که منبع باز است، هر کسی می تواند آن را بسازد، آن را تغییر دهد، آن را از آن خود کند و آن را به مکان مورد نیاز خود برساند.

مهندس بابک ندرخانی، بنیان‌گذار رهپویان

امروز، با صدها هزار کاربر در ایران و افغانستان، LMS Rahpooyan همچنان منبع باز است. به‌لطف کمک‌های بی‌شمار جامعه جهانی در حال رشد، رهپویان اکنون قادر به ارائه آموزش الکترونیکی به دانشگاه‌ها و سازمان‌ها و ‌مدارس در سراسر جهان با فناوری منبع باز است. ما اینجا هستیم تا از آموزش و پرورش در هر کجا و هر اتفاقی که رخ دهد، در مدرسه، در یک سازمان آموزش عالی یا در محل کار پشتیبانی کنیم.

داستان رهپویان

ما از ابتدای آغاز تاکنون، تمام تلاش خود را صرف آموزش و بهبود آن در کشور کرده ایم.

اولین بار درسال ۱۳۸۷ با تولید فیلم‌های آموزشی کار خود را شروع کردیم. بابک ندرخانی بنیانگذار و مدیرعامل رهپویان دانش و اندیشه ایده‌ی رویکرد تعاملی و مشارکتی بیشتر برای یادگیری از راه دور را ایجاد کرد. چشم انداز او این بود که مربیان یک بستر آنلاین داشته باشند که بتوانند از آن برای ایجاد محیط‌های یادگیری شخصی استفاده کنند.
او با در نظر داشتن جامعه جهانی مربیان و توسعه دهندگان، رهپویان را به عنوان یک پروژه منبع باز متصور شد، بنابراین توسعه دهندگان، مربیان و سازمان ها در سراسر جهان می توانند دانش خود را به اشتراک بگذارند و به بهبود رهپویان کمک کنند. هدف ما پیشرو و نوآوری در آموزش است.

خلاصه ای از آمار رهپویان

0
شرکت
0
مجموع ساعات ویدئو
0
تعداد کاربران
0
دوره‌های منتشر شده

چرا رهپویان دانش و اندیشه؟

رهپویان دانش و اندیشه ناشر برتر دیجیتال کشور در سه سال متوالی

رهپویان دانش و اندیشه ناشر تقدیر شده توسط ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور

مجوزها

به ما اعتماد کرده‌اند

انتشارات ابوعطا

سامانه lms کشور افغانستان

فرهنگسرای اندیشه

کانون فرهنگی آموزش

انتشارات گلبان

مدرسه آزادگان تهران

دکتر کیمیا - lms

معلم نو - lms

پارس تامین

موسسه آموزشی سینا

آموزشگاه سفیر گفتمان

موسسه شفا

اسکرول به بالا